Shit Happens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shit Happens

In life u need one thing to survive. Simply the ability to realize that SHIT HAPPENS ! You step in it. Accept it. Get the fuck over it and KEEP WALKING!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Juvanoti
Анално разглезена
Juvanoti


Брой мнения : 42
Join date : 26.02.2009
Age : 30

Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Empty
ПисанеЗаглавие: Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!   Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Icon_minitimeПет Фев 27, 2009 11:23 am

Формула 1 започва след месец ! Хамилтън пак ще ги разбие всички леваци
Върнете се в началото Go down
silent scream
Луда Пуканка
silent scream


Брой мнения : 133
Join date : 23.02.2009
Age : 30

Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!   Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Icon_minitimeПет Фев 27, 2009 1:03 pm

мда,сигурно с 'победи' на последния завой като миналата година
подкупни идиоти Smily
да духа там а потни цигани cheers
Върнете се в началото Go down
Juvanoti
Анално разглезена
Juvanoti


Брой мнения : 42
Join date : 26.02.2009
Age : 30

Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Empty
ПисанеЗаглавие: .   Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Icon_minitimeПет Фев 27, 2009 2:29 pm

Хм, не мисля, че ако човек следи редовно Формула 1, може да отрече, че Хамилтън е много добър пилот ( да не кажа и най-добрия, че да не обидя някого) . Само кат се замисля, че втора година е в Ф1, а вече е шампион, не е никак за подценяване. Пък и не мисля, че в този вид състезания има подкупност. Тук все пак става въпрос за мнооого големи цифри. Wink
Върнете се в началото Go down
silent scream
Луда Пуканка
silent scream


Брой мнения : 133
Join date : 23.02.2009
Age : 30

Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!   Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Icon_minitimeПет Фев 27, 2009 2:32 pm

така който следи Ф1 също така може да каже ,че не всичко опира до пилот
имаш :
техника
гуми
стратегия
и чак тогава умения


да,във Ф1 е , защото е протежето на Макларън
иии има подкупност .. не може точно на последния завой,точно ан последната обиколка,на послдното състезание да се добере до заветната си точка Smily

'въпрос на вкус' , казала котката и се облизала под опашката Smily
Върнете се в началото Go down
Juvanoti
Анално разглезена
Juvanoti


Брой мнения : 42
Join date : 26.02.2009
Age : 30

Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!   Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Icon_minitimeПет Фев 27, 2009 2:54 pm

Имаш тхника, гуми, стратегия, пилотски умения, но не в този ред
1во: гумите са за всички еднакви =. изборът на гуми зависи от стратегията на отбора
2ро: ти сама казваш "техника" на 1во място. нима фераритата не са с добри технически характеристики?! аз не мисля така, ти го казваш..
3то: Не мисля че карането зависи от техниката - все пак пилотите сами си настройват окачвания, разпределение на тежестта на преден и заден мост и т.н. (и това не е лесна работа) , но като цяло, най-вече зависи от пилота.

А какво искаш да кажеш с това, че той е протежето на макларън (бтв, школата не е на макларън, а на мерцедес) ? От това си правя извода, че мерцедес имат отлична школа
Върнете се в началото Go down
Anэlэ
Mиss ЧaLгa
Mиss ЧaLгa
Anэlэ


Брой мнения : 138
Join date : 22.02.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив

Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!   Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 2:23 am

абе нали загуби баса, Йоана Grin
П.С. с пилот или без пилот, колата пак ще спечели, не разбрахте ли вече.. rofl
Върнете се в началото Go down
silent scream
Луда Пуканка
silent scream


Брой мнения : 133
Join date : 23.02.2009
Age : 30

Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!   Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 3:54 am

хахах точно
ъм,днес не съм в настроение за спорене .. като ми дойде музата и аз ще драсна един пост sunny
Върнете се в началото Go down
АдdиcтэD
Man.United Fan
Man.United Fan
АдdиcтэD


Брой мнения : 80
Join date : 22.02.2009

Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!   Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 3:55 am

Аз пък съм в настроение за писане cheers
Върнете се в началото Go down
https://shithappens.bulgarianforum.net
Anэlэ
Mиss ЧaLгa
Mиss ЧaLгa
Anэlэ


Брой мнения : 138
Join date : 22.02.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив

Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!   Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 5:13 am

Аз пък смятам да кажа, че познавам доста момчета и никой не знае повече за коли от Йоана... Просто устата й така бърбори, че не вярвам някой да я надвие... Особено човек до 20-22 години примерно..
Върнете се в началото Go down
АдdиcтэD
Man.United Fan
Man.United Fan
АдdиcтэD


Брой мнения : 80
Join date : 22.02.2009

Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!   Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 5:38 am

Хмм.. Аз съм за Кими lol!
Върнете се в началото Go down
https://shithappens.bulgarianforum.net
silent scream
Луда Пуканка
silent scream


Брой мнения : 133
Join date : 23.02.2009
Age : 30

Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!   Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 7:30 am

+1
Кими фтв
Върнете се в началото Go down
Juvanoti
Анално разглезена
Juvanoti


Брой мнения : 42
Join date : 26.02.2009
Age : 30

Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!   Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 8:25 am

Кими вече е на възраст, свидят му се паричките. Според мен тази година ударът ще е от Алосно, защото ако сте гледали внимателно, в началото на миналия сезон, той беше от 10то място назад не за друго, ами заради лошите характеристики на реното. Но към средата започна да става 5ти-6ти и накрая ставаше трети, втори ... Имам предвид, че той подобрява автомобила.
Тази година той остава в рено => той е работил по колата през цялото време между предстоящия и миналия сезон. Wink

Абее ай ми намерете някой дет да ми е на нивото за коли Wink Grin Grin
Върнете се в началото Go down
Juvanoti
Анално разглезена
Juvanoti


Брой мнения : 42
Join date : 26.02.2009
Age : 30

Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!   Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Icon_minitimeНед Мар 01, 2009 2:28 pm

Аре пишете деее, да не се стреснахте, че кака ви Йоана мн разбира? Не се притеснявайте, питайте ме lol! lol!
Върнете се в началото Go down
Anэlэ
Mиss ЧaLгa
Mиss ЧaLгa
Anэlэ


Брой мнения : 138
Join date : 22.02.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив

Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!   Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Icon_minitimeПон Мар 02, 2009 5:42 am

Искам да питам нещо... Кой по дяволите е тоя Алфонсо rofl shocked
Върнете се в началото Go down
АдdиcтэD
Man.United Fan
Man.United Fan
АдdиcтэD


Брой мнения : 80
Join date : 22.02.2009

Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!   Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Icon_minitimeПон Мар 02, 2009 9:06 am

Тва е някъв педерас
Върнете се в началото Go down
https://shithappens.bulgarianforum.net
Juvanoti
Анално разглезена
Juvanoti


Брой мнения : 42
Join date : 26.02.2009
Age : 30

Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!   Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Icon_minitimeПон Мар 02, 2009 10:08 am

Алосно е един мн грозен, късокрак иии тряа да осъдят фризьора му. С една приказка, циганин
Но и мн добър пилот Wink
Върнете се в началото Go down
silent scream
Луда Пуканка
silent scream


Брой мнения : 133
Join date : 23.02.2009
Age : 30

Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!   Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Icon_minitimeПон Мар 02, 2009 12:14 pm

че те всички са късокраки .. иначе как ще се поберат в колите ? ^_^
Върнете се в началото Go down
Juvanoti
Анално разглезена
Juvanoti


Брой мнения : 42
Join date : 26.02.2009
Age : 30

Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!   Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Icon_minitimeПон Мар 02, 2009 1:19 pm

Бъркаш понятието КЪСОКРАК и НИСЪК ! Grin Grin Grin всички са ниски, ни той е късокрак за тялото сиии, замисляй се преди да напишеш нещо
Върнете се в началото Go down
silent scream
Луда Пуканка
silent scream


Брой мнения : 133
Join date : 23.02.2009
Age : 30

Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!   Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Icon_minitimeПон Мар 02, 2009 4:08 pm

ъм ниските хора са късокраки спрямо високите .. аъ , тва беше идеята
Върнете се в началото Go down
Juvanoti
Анално разглезена
Juvanoti


Брой мнения : 42
Join date : 26.02.2009
Age : 30

Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!   Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 1:04 am

Не, не са! Късокраките са късокраки спрямо себе си Grin
Върнете се в началото Go down
mmuhata
Fr0sTy
Fr0sTy
mmuhata


Брой мнения : 17
Join date : 22.02.2009
Age : 30
Местожителство : plovdiv

Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!   Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 11:53 am

Хах изненадан съм да видя момиче което се интересува от коли Very Happy Very Happy
Личното ми мнение е че ферари имат най здравите болиди (в смисъл като части а не като форма!) и просто макларъна откраднаха някоя и др част за да може да са на нивото на ферари и напраиха няколко подкупчета и ето ти Хамилтън шампион.Иначе нямам пристрастия към които и да е пилот.За мен най-талантливите пилоти на формула 1 или се отказаха или са загинали(Визирам Шумахер и Сена)
Върнете се в началото Go down
Juvanoti
Анално разглезена
Juvanoti


Брой мнения : 42
Join date : 26.02.2009
Age : 30

Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!   Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 12:49 pm

За техниката не мога да отрека, че ферари са по-добри. Wink Не мисля, че ще се свърши само с Шумахер, Сена и
Прост. Нима Алонсо е лош пилот ?! Или пък Хамилтън?! Талантите личат Smily

бтв: Не само от Формулата се интересувам, за коли едва ли някой може да ми каже нещо, което да не знам queen Grin
Върнете се в началото Go down
Anэlэ
Mиss ЧaLгa
Mиss ЧaLгa
Anэlэ


Брой мнения : 138
Join date : 22.02.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив

Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!   Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Icon_minitimeСря Мар 04, 2009 9:42 am

Къде отиде Шумахер!?!? shocked Това е единствения пилот от Формула 1 и от която и да е друга формула и той се е отказал /или самоубил, не разбрах/! Тц, тц, тц... Някой ще ми каже ли какво става с Шумахер!?
Върнете се в началото Go down
Juvanoti
Анално разглезена
Juvanoti


Брой мнения : 42
Join date : 26.02.2009
Age : 30

Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!   Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Icon_minitimeСря Мар 04, 2009 11:14 am

Мии пенсионира се пича... Той е набор '68... Елено, що винаги последна разбираш Grin
Върнете се в началото Go down
Anэlэ
Mиss ЧaLгa
Mиss ЧaLгa
Anэlэ


Брой мнения : 138
Join date : 22.02.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив

Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!   Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 9:30 am

Защото рядко слушам когато хората ми говорят, а когато съм любопитна никой нищо не ми казва.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!   Новият сезон на  Formula 1 започва на 29ти март! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Новият сезон на Formula 1 започва на 29ти март!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» The O.C. Очаква се и 5 сезон

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shit Happens :: По малко от всичко :: Лафче-
Идете на: