Shit Happens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shit Happens

In life u need one thing to survive. Simply the ability to realize that SHIT HAPPENS ! You step in it. Accept it. Get the fuck over it and KEEP WALKING!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Twilight мания

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
silent scream
Луда Пуканка
silent scream


Брой мнения : 133
Join date : 23.02.2009
Age : 30

Twilight мания Empty
ПисанеЗаглавие: Twilight мания   Twilight мания Icon_minitimeПон Фев 23, 2009 1:10 pm

кой , къде,какво ,защо
кой бил по-красив
чии зъби са по-бели
и на кого плочките са по-корави
а у
Върнете се в началото Go down
АдdиcтэD
Man.United Fan
Man.United Fan
АдdиcтэD


Брой мнения : 80
Join date : 22.02.2009

Twilight мания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight мания   Twilight мания Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 12:48 am

Аааа.. мани ги тия гейове бе.. кво толкова всички луднаха по тая помия Angry
Върнете се в началото Go down
https://shithappens.bulgarianforum.net
silent scream
Луда Пуканка
silent scream


Брой мнения : 133
Join date : 23.02.2009
Age : 30

Twilight мания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight мания   Twilight мания Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 2:41 am

ами по мое мнение филмът е доста добър - даже бих казала в последно време един от най -добрите.много е рязано от книгата - липсват някои много важни моменти,но кво да се прави :Х
кучката /бела/ малко преиграва и много се вживява , но такъв е животът.
поне първата книга си я бива - след нея всичко е боза и оргии
абсолютно разочарована съм >.<
Върнете се в началото Go down
Anэlэ
Mиss ЧaLгa
Mиss ЧaLгa
Anэlэ


Брой мнения : 138
Join date : 22.02.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив

Twilight мания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight мания   Twilight мания Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 9:00 am

Така... съжалявам, ако съм малко груба... Знам, че много хора са луди фенове на този шашав филм, обаче... Когато чуеш филм с вампири, той или е филм на ужасите или е един отчаян опит за сапунка... При положение, че почти всички 13-14 годишни момиченца са луднали по тая смешка, значи че не е хорър, защото не вярвам толкова много малки момичета да са зарибени по ужасите => остава да е второто - един изключително тъп тъп тъп филм! Независимо, че нямам никаква представа за какво става въпрос в книгата и във филма, пак съм убедена /поне от ония неща дето си бъбрят момичетата в нашия клас/, че това е просто един тъп любовен роман, от ония с розови корици, които е чела майка ми на времето. Прочетете няква фантастика, трилър, не се излагайте с тия идиотщини. Wink
Върнете се в началото Go down
silent scream
Луда Пуканка
silent scream


Брой мнения : 133
Join date : 23.02.2009
Age : 30

Twilight мания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight мания   Twilight мания Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 10:17 am

хем съм съгласа с теб , хем не
1.не смятам , че е редно да изказваш такъв тип мнение , при положение,че както ТИ самата каза - нямаш идея за какво става въпрос.
2.наистина не е хорър в чистият му вид,но има ли смисъл само от малоумни вампирски хоръри / да,ВСИЧКИ хоръри с вампири са абсолютно безсюжетни,глупави и е просто врякне,хапане.. / има си елементи на хорър /не много,но достатъчно за този тип филми./ .. различна идея
3.няма нищо лошо в любовта - филма въобще не е толкова блудкав.и аз не съм фенка на историите с принца на бял кон ..
4.наборките са луди по Здрач по няколко причини ..
-всяка иска да бъде на мястото на Бела - красив,добър,нежен / блаблабла../ вампир да ги пази и да е с тях постояно
-искат любов
-възрастта на сюжетните образи е доста близка до нашата
-и не на последно място - актьорите . знаеш,че на тези години 99% от момичетата са 'влюбени' или в някой актьор,певец,спортист .. така,че е абсолютно нормално да се прехласват,вманиачават и т.н.
5.гледай филма и тогава ще се радвам да прочета мнението ти :Р
6.САМО първата книга ми харесва - другото е комерсиална блудкава боза.

Върнете се в началото Go down
Anэlэ
Mиss ЧaLгa
Mиss ЧaLгa
Anэlэ


Брой мнения : 138
Join date : 22.02.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив

Twilight мания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight мания   Twilight мания Icon_minitimeСря Фев 25, 2009 8:32 am

Няма значение, че не съм гледала филма, просто знам, че е скучен и мелодраматичен. 10000 % съм убедена, че няма да ми хареса, просто защото знам. Винаги познавам кога един филм ще е интересен и кога не. Още по заглавието можеш да разбереш що за идиот е този дето е писал книгата. И по принцип никога не гледам филми, които се гледат само от млади заблудени момичета, като тези от нашия клас, които вече отвориха фен клуб на някъв смотан филм. Изброй ми поне 5 нормални момчета, които са гледали или биха искали да гледат този филм и тогава ще се съглася, че не е сапунка. Има и още нещо... Защо аз не бях чувала за тази книга и за филма, при положение, че тва било "най-четената книга от тийнейджърите" ала-бала.. Защо приятелите ми дори не са я чували? Ето го и отговора - защото тази книга не е за мен, а за онези пикли, само те биха чели такива глупости, а аз с такива неща не се занимавам.. Ще спра до тук.
Върнете се в началото Go down
silent scream
Луда Пуканка
silent scream


Брой мнения : 133
Join date : 23.02.2009
Age : 30

Twilight мания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight мания   Twilight мания Icon_minitimeСря Фев 25, 2009 11:06 am

така .. не смятам , че е коректно да използваш каквито и да било епитети за хора които нямат възможност да се защитят . Ели,ти си по-различна и приемаш нещата по друг начин. Зная,че ти е трудно да разбираш хората мислещи по друг начин , но поне уважавай факта,че всеки има право на мнение.Не те карам да четеш книгите,да гледаш филмите или каквото и да било , просто да уважаваш правото на личен избор.
Никой от приятелите ти не го е гледал или каквото и да било там по простата причина ,че твои приятели могат да бъдат хора само като теб / защото ти различни не приемаш ;Р / следователно .. тях също не ги е*е кой е Едуард и кой е Джаспър , нали ?
казах ти , всички момичета в тия години си минават през такива 'влюбени' периоди.Израства се. ти също си го минала - да при теб беше по - леко и преди няколко години / то даже с теб си го минахме заедно лол / Всичко това е в реда на нещата. Абсолютно нормално поведение за тези години.
П.С. наистина не е коректно да наричаш 'пикли' момичета зад техните гърбове .. не споря с теб или каквото и да било - просто казвам ..
айде,със здраве
Върнете се в началото Go down
Anэlэ
Mиss ЧaLгa
Mиss ЧaLгa
Anэlэ


Брой мнения : 138
Join date : 22.02.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив

Twilight мания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight мания   Twilight мания Icon_minitimeЧет Фев 26, 2009 3:47 am

Значи точно тва имах впредвид. Момичетата, които си изживяват тия години на прехласване по някакви си актьори малко късно порастват. А това си е причина да ги обиждам на пикли. И освен това просто си давам мнението за филма и за феновете му. Правилно или не, не ми дреме... Very Happy
Върнете се в началото Go down
Juvanoti
Анално разглезена
Juvanoti


Брой мнения : 42
Join date : 26.02.2009
Age : 30

Twilight мания Empty
ПисанеЗаглавие: .   Twilight мания Icon_minitimeПет Фев 27, 2009 2:07 pm

Ама всички правите 1 основна грешка: Този филм не се гледа от 13-14 годишни момиченца, защото на тази възраст са доста израснали за него. Зрителите му са на 10-13 години, не повече. А този, който харесва книгата, тряа да е с много ниска култура, за да оцени такъв стил писане. Това е като да харесваш Хари Потър - трябва това да ти е 1вата книга, за да я цениш. Повярвайте, ако някой чете книги редовно, едва ли би оценил тази Wink
Върнете се в началото Go down
Anэlэ
Mиss ЧaLгa
Mиss ЧaLгa
Anэlэ


Брой мнения : 138
Join date : 22.02.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив

Twilight мания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight мания   Twilight мания Icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 2:37 am

Както винаги Йоана пак затапи, а излиза, че аз обиждам тъпите шматки от нашия клас на "пикли", което въобще не е вярно... Grin Wink
Върнете се в началото Go down
silent scream
Луда Пуканка
silent scream


Брой мнения : 133
Join date : 23.02.2009
Age : 30

Twilight мания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight мания   Twilight мания Icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 3:43 am

ъ затапи ? тва не го бях чувала от мн време ^^
не говоря за стил - говоря за идея. прочетох първата книга- лека,уалекателна,разпускаща
не съм използвала никакви суперлативи (:
всеки с мнението си,нали ?
филма е тъп , нищо,че е един от най-добре направените в близкото бъдеще
Върнете се в началото Go down
АдdиcтэD
Man.United Fan
Man.United Fan
АдdиcтэD


Брой мнения : 80
Join date : 22.02.2009

Twilight мания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight мания   Twilight мания Icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 3:47 am

Ааа... големи гейове има в тоя филм.. в смисъл както са ги направили.. и тия актьори.. аа.. shut up
Върнете се в началото Go down
https://shithappens.bulgarianforum.net
silent scream
Луда Пуканка
silent scream


Брой мнения : 133
Join date : 23.02.2009
Age : 30

Twilight мания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight мания   Twilight мания Icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 3:49 am

актьорите са супер - педали rofl
Върнете се в началото Go down
Anэlэ
Mиss ЧaLгa
Mиss ЧaLгa
Anэlэ


Брой мнения : 138
Join date : 22.02.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив

Twilight мания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight мания   Twilight мания Icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 4:41 am

Всички сме съгласни, че актьорите са зле и че този главния е супер чупен фейс! Носът му прилича на стъпкан, веждите му се едно са събрани и пришити, очите му са криви и прави странни физиономии... Мн злеее.. Вижте само
Twilight мания Twilight-still-staring
Върнете се в началото Go down
silent scream
Луда Пуканка
silent scream


Брой мнения : 133
Join date : 23.02.2009
Age : 30

Twilight мания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight мания   Twilight мания Icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 7:21 am

а главната геороиня все едно я е дъвкал слон rose
Върнете се в началото Go down
Anэlэ
Mиss ЧaLгa
Mиss ЧaLгa
Anэlэ


Брой мнения : 138
Join date : 22.02.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив

Twilight мания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight мания   Twilight мания Icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 8:43 am

или се едно я е е*ал мравояд shocked


Последната промяна е направена от Anэlэ на Пон Мар 02, 2009 4:47 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
silent scream
Луда Пуканка
silent scream


Брой мнения : 133
Join date : 23.02.2009
Age : 30

Twilight мания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight мания   Twilight мания Icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 10:44 am

се в гъз
и се в нейния
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Twilight мания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight мания   Twilight мания Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Twilight мания
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shit Happens :: По малко от всичко :: Филми-
Идете на: